Terminarz

I RUNDA

1 kolejka 26.11.2016.

09:30   BANDA ZAKAPIORA – VALENTINO

10:20   VALENTINO – GLKS „GRAF” CHODYWAŃCE

11:10   BANDA ZAKAPIORA – INTER BAUM ZAMOŚĆ

12:00   AGROTEX ŁASZCZÓW – GLKS „GRAF” CHODYWAŃCE

12:50   INTER BAUM ZAMOŚĆ – HARAKIRI-TEAM

13:50   SAN LORENZO – AGROTEX ŁASZCZÓW

14:40   HARAKIRI-TEAM – ASTER BIS

15:30   SZUMY SUSIEC – SAN LORENZO

16:20   ASTER BIS – ZAJAZD BIESIADA

17:10   ZAJAZD BIESIADA – SZUMY SUSIEC

2 kolejka 3.12.2016.

09:30   AGROTEX ŁASZCZÓW – ZAJAZD BIESIADA

10:20   HARAKIRI-TEAM – AGROTEX ŁASZCZÓW

11:10   ZAJAZD BIESIADA – GLKS „GRAF” CHODYWAŃCE

12:00   SZUMY SUSIEC – HARAKIRI-TEAM

12:50   GLKS „GRAF” CHODYWAŃCE – SAN LORENZO

13:50   BANDA ZAKAPIORA – SZUMY SUSIEC

14:40   VALENTINO – SAN LORENZO

15:30   ASTER BIS – BANDA ZAKAPIORA

16:20   INTER BAUM ZAMOŚĆ – VALENTINO

17:10   INTER BAUM ZAMOŚĆ – ASTER BIS

3 kolejka 10.12.2016.

09:30   ASTER BIS – SZUMY SUSIEC

10:20   SZUMY SUSIEC – INTER BAUM ZAMOŚĆ

11:10   ASTER BIS – VALENTINO

12:00   INTER BAUM ZAMOŚĆ – AGROTEX ŁASZCZÓW

12:50   VALENTINO – ZAJAZD BIESIADA

13:50   AGROTEX ŁASZCZÓW – BANDA ZAKAPIORA

14:40   SAN LORENZO – ZAJAZD BIESIADA

15:30   BANDA ZAKAPIORA – GLKS „GRAF” CHODYWAŃCE

16:20   HARAKIRI-TEAM – SAN LORENZO

17:10   GLKS „GRAF” CHODYWAŃCE – HARAKIRI-TEAM

4 kolejka 17.12.2016.

09:30   INTER BAUM ZAMOŚĆ – SAN LORENZO

10:20   SAN LORENZO – BANDA ZAKAPIORA

11:10   GLKS „GRAF” CHODYWAŃCE – INTER BAUM ZAMOŚĆ

12:00   BANDA ZAKAPIORA – ZAJAZD BIESIADA

12:50   ASTER BIS – GLKS „GRAF” CHODYWAŃCE

13:50   ZAJAZD BIESIADA – HARAKIRI-TEAM

14:40   AGROTEX ŁASZCZÓW – ASTER BIS

15:30   VALENTINO – HARAKIRI-TEAM

16:20   SZUMY SUSIEC – AGROTEX ŁASZCZÓW

17:10   SZUMY SUSIEC – VALENTINO

5 kolejka 7.01.2018.

09:30   GLKS „GRAF” CHODYWAŃCE – SZUMY SUSIEC

10:20   GLKS „GRAF” CHODYWAŃCE – AGROTEX ŁASZCZÓW

11:10   SAN LORENZO – SZUMY SUSIEC

12:00   AGROTEX ŁASZCZÓW – VALENTINO

12:50   SAN LORENZO – ASTER BIS

13:50   VALENTINO – BANDA ZAKAPIORA

14:40   ZAJAZD BIESIADA – ASTER BIS

15:30   HARAKIRI-TEAM – BANDA ZAKAPIORA

16:20   ZAJAZD BIESIADA – INTER BAUM ZAMOŚĆ

17:10   HARAKIRI-TEAM – INTER BAUM ZAMOŚĆ

6 kolejka 14.01.2018.

09:30   AGROTEX ŁASZCZÓW – SAN LORENZO

10:20   ZAJAZD BIESIADA – AGROTEX ŁASZCZÓW

11:10   SAN LORENZO – GLKS „GRAF” CHODYWAŃCE

12:00   SZUMY SUSIEC – ZAJAZD BIESIADA

12:50   GLKS „GRAF” CHODYWAŃCE – VALENTINO

13:50   HARAKIRI-TEAM – SZUMY SUSIEC

14:40   VALENTINO – INTER BAUM ZAMOŚĆ

15:30   ASTER BIS – HARAKIRI-TEAM

16:20   INTER BAUM ZAMOŚĆ – BANDA ZAKAPIORA

17:10   BANDA ZAKAPIORA – ASTER BIS

7 kolejka 21.01.2018.

09:30   AGROTEX ŁASZCZÓW – HARAKIRI-TEAM

10:20   HARAKIRI-TEAM – GLKS "GRAF" CHODYWAŃCE

11:10   BANDA ZAKAPIORA – AGROTEX ŁASZCZÓW

12:00   GLKS "GRAF" CHODYWAŃCE – ZAJAZD BIESIADA

12:50   SZUMY SUSIEC – BANDA ZAKAPIORA

13:50   ZAJAZD BIESIADA – SAN LORENZO

14:40   INTER BAUM ZAMOŚĆ – SZUMY SUSIEC

15:30   SAN LORENZO – VALENTINO

16:20   ASTER BIS – INTER BAUM ZAMOŚĆ

17:10   VALENTINO – ASTER BIS

8 kolejka 28.01.2018.

09:30   INTER BAUM ZAMOŚĆ – GLKS "GRAF" CHODYWAŃCE

10:20   GLKS "GRAF" CHODYWAŃCE – BANDA ZAKAPIORA

11:10   AGROTEX ŁASZCZÓW – INTER BAUM ZAMOŚĆ

12:00   BANDA ZAKAPIORA – SAN LORENZO

12:50   ASTER BIS – AGROTEX ŁASZCZÓW

13:50   SAN LORENZO – HARAKIRI-TEAM

14:40   SZUMY SUSIEC – ASTER BIS

15:30   HARAKIRI-TEAM – ZAJAZD BIESIADA

16:20   VALENTINO – SZUMY SUSIEC

17:10   ZAJAZD BIESIADA – VALENTINO

9 kolejka 11.02.2018.

09:30   ASTER BIS – SAN LORENZO

10:20   AGROTEX ŁASZCZÓW – SZUMY SUSIEC

11:10   GLKS "GRAF" CHODYWAŃCE – ASTER BIS

12:00   BANDA ZAKAPIORA – HARAKIRI-TEAM

12:50   SAN LORENZO – INTER BAUM ZAMOŚĆ

13:50   ZAJAZD BIESIADA – BANDA ZAKAPIORA

14:40   VALENTINO – AGROTEX ŁASZCZÓW

15:30   SZUMY SUSIEC – GLKS "GRAF" CHODYWAŃCE

16:20   HARAKIRI-TEAM – VALENTINO

17:10   INTER BAUM ZAMOŚĆ – ZAJAZD BIESIADA

PUCHAR THLF 18.02.2018.

  1. ZAJAZD BIESIADA - ASTER BIS
  2. INTER BAUM ZAMOŚĆ - SZUMY SUSIEC
  3. VALENTINO - AGROTEX ŁASZCZÓW
  4. HARAKIRI-TEAM - SAN LORENZO

Uroczyste wręczenie Pucharów dla zwycięzców Tomaszowskiej Halowej Ligi Firm

Półfinał Z I – Z IV

Półfinał Z II – Z III

Finał Z V – Z VI

Partnerzy

Sponsorzy

Patronat medialny

Facebook

Polub nasz profil i bądź zawsze na bieżąco.