Terminarz/Wyniki

1 kolejka 25.11.2018.

ZAJAZD BIESIADA - PERŁA TELATYN 6:3 (2:1)

Bramki: Kamil DROŹDZIEL x 2, Mateusz OBIDZIŃSKI, Michał SAPAŁA, Bartosz STEFANIK, Paweł ŚWIDEREK - Grzegorz CIOCH, Marek DĄBROWSKI, Andrzej KWIECIEŃ

Asysty: Kamil DROŹDZIEL x 2, Piotr LEWICKI, Mateusz OBIDZIŃSKI, Michał SAPAŁA, Paweł ŚWIDEREK - Andrzej KWIECIEŃ

Kartki: Paweł ŚWIDEREK (Ż) - Zajazd Biesiada

ENERGY TEAM - ZAJAZD BIESIADA 6:11 (3:3)

Bramki: Paweł MALISZEWSKI x 5, Daniel SAK - Bartosz STEFANIK x 5, Kamil DROŹDZIEL x 2, Damian MISZTAL, Mateusz OBIDZIŃSKI, Michał SAPAŁA, Paweł ŚWIDEREK

Asysty: Dawid CZARNECKI, Daniel SAK, Kamil ANTONIUK, Paweł MALISZEWSKI - Piotr ORZECHOWSKI x 3, Kamil DROŹDZIEL x 2, Michał SAPAŁA x 2, Piotr LEWICKI, Bartosz STEFANIK

Kartki:

PERŁA TELATYN - GLKS GRAF CHODYWAŃCE 3:6 (1:4)

Bramki: Grzegorz CIOCH, Marek DĄBROWSKI, Arkadiusz CELEJ - Radosław KORBECKI x 3, Kacper CIEĆKO, Michał DZIURA, Szymon SMOLIŃSKI

Asysty: Arkadiusz CELEJ - Radosław KORBECKI x 2, Przemysław HEJZNER

Kartki:

SAN LORENZO - ENERGY TEAM 17:2 (8:2)

Bramki: Adrian NIZIO x 6, Damian SZUTA x 3, Piotr ANIOŁ x 2, Adrian PODBORNY x 2, Zbigniew TYRKA x 2, Norbert RACZKIEWICZ, samobój (Daniel SAK) - Paweł MALISZEWSKI, Damian GILARSKI

Asysty: Norbert RACZKIEWICZ x 2, Piotr ANIOŁ x 2, Adrian PODBORNY x 2, Damian SZUTA x 2, Kamil HEK, Grzegorz KUŚMIERCZUK, Adrian NIZIO (San Lorenzo)

Kartki: Adrian NIZIO (Ż) - Daniel PACHLA (Ż)

MARBUS BEŁŻEC - GLKS GRAF CHODYWAŃCE 9:0 (5:0)

Bramki: Maciej ŻERUCHA x 5, Paweł WICIEJOWSKI, Michał CZACHOR, Damian OZKAVAK, Marcin NOWAK (Marbus Bełżec)

Asysty: Paweł WICIEJOWSKI x 5, Maciej ŻERUCHA (Marbus Bełżec)

Kartki:

ZRYW ULHÓWEK - SAN LORENZO 0:9 (0:3)

Bramki: Adrian NIZIO x 3, Zbigniew TYRKA x 2, Norbert RACZKIEWICZ, Łukasz CHWAŁA, Piotr ANIOŁ, Damian SZUTA (San Lorenzo)

Asysty: Łukasz CHWAŁA x 5, Norbert RACZKIEWICZ x 2, Adrian NIZIO

Kartki:

VALENTINO - MARBUS BEŁŻEC 12:7 (7:3)

Bramki: Tomasz WALENTYN x 6, Łukasz MRUK x 3, Damian BUKOWSKI x 2, Krystian CIELNIAK - Michał KOWAL x 3, Damian OZKAVAK x 2, Maciej ŻERUCHA, Michał CZACHOR

Asysty: Łukasz MRUK x 3, Tomasz WALENTYN x 2, Damian BUKOWSKI, Wojciech KRAWCZYK, Patryk NOWAK - Michał STADNICKI x 2, Paweł WICIEJOWSKI, Damian OZKAVAK

Kartki:

VALENTINO - ZRYW ULHÓWEK 16:4 (7:1)

Bramki: Łukasz MRUK x 6, Tomasz WALENTYN x 6, Damian BUKOWSKI x 2, Wojciech KRAWCZYK, Patryk NOWAK - Paweł ŻUROWSKI x 2, Bartłomiej SKABLUK, Grzegorz BARDEGA

Asysty: Tomasz WALENTYN x 5, Damian BUKOWSKI x 2, Krystian CIELNIAK x 2, Wojciech KRAWCZYK x 2 - Łukasz GŁUSZEK, Bartłomiej SKABLUK, Paweł ŻUROWSKI, Grzegorz BARDEGA

Kartki: Krystian CIELNIAK (Ż) - Valentino

2 kolejka 2.12.2018.

ENERGY TEAM - VALENTINO 4:5 (0:1)

Bramki: Daniel SAK, Patryk SAK, Kamil ANTONIUK, Paweł MALISZEWSKI - Jarosław LEGEŻYŃSKI x 4, Łukasz HAŁASA

Asysty: Daniel SAK, Kamil ANTONIUK, Damian GILARSKI - Damian BUKOWSKI, Łukasz HAŁASA, Wojciech KRAWCZYK, Tomasz WALENTYN

Kartki: Daniel PACHLA - Damian BUKOWSKI

ZRYW ULHÓWEK - ENERGY TEAM 3:11 (1:5)

Bramki: Łukasz GŁUSZEK x 2, samobój (Kamil ANTONIUK) - Paweł MALISZEWSKI x 8, Patryk SAK x 2, Karol PISKOR

Asysty: Karol PISKOR x 3, Patryk SAK, Paweł MALISZEWSKI, Daniel PACHLA, Damian GILARSKI

Kartki:

VALENTINO - PERŁA TELATYN 7:3 (3:0)

Bramki: Łukasz HAŁASA x 2, Damian BUKOWSKI, Wojciech KRAWCZYK, Jarosław LEGEŻYŃSKI, Tomasz WALENTYN, samobój (Szymon BARTOSZ) - Arkadiusz CELEJ x 2, Andrzej KWIECIEŃ

Asysty: Jarosław LEGEŻYŃSKI x 2, Krystian CIELNIAK, Łukasz HAŁASA - Szymon BARTOSZ, Bogusław SOSNOWSKI

Kartki:

ZRYW ULHÓWEK - MARBUS BEŁŻEC 2:10 (1:4)

Bramki: Mateusz PIĘKNY, Fryderyk CIELICA - Maciej ŻERUCHA x 3, Michał Czachor x 3, Paweł WICIEJOWSKI x 2, Michał KOWALMichał STADNICKI

Asysty: Łukasz MARTYN, Grzegorz BARDEGO - Paweł WICIEJOWSKI x 5, Maciej ŻERUCHA, Michał KOWAL, Michał STADNICKI, Marcin NOWAK

Kartki:

PERŁA TELATYN - SAN LORENZO 1:5 (0:2)

Bramki: Arkadiusz CELEJ - Adrian NIZIO x 3, Kamil HEK, Zbigniew TYRKA

Asysty: Grzegorz CIOCH - Norbert RACZKiewicz, Kamil HEK, Zbigniew TYRKA

Kartki:

MARBUS BEŁŻEC - ZAJAZD BIESIADA 8:11 (1:5)

Bramki: Paweł WICIEJOWSKI x 3, Maciej ŻERUCHA x 2, Michał KOWAL x 2, Michał CZACHOR - Stanisław ANIOŁ x 4, Bartosz STEFANIK x 3, Piotr LEWICKI x 2, Michał SKIBA x 2

Asysty: Paweł WICIEJOWSKI x 2 - Michał SKIBA x 3, Michał SAPAŁA x 2, Bartosz STEFANIK x 2, Stanisław ANIOŁ

Kartki:

SAN LORENZO - GLKS GRAF CHODYWAŃCE 7:2 (5:1)

Bramki: Łukasz CHWAŁA x 2, Zbigniew TYRKA x 2, Piotr ANIOŁ, Grzegorz KUŚMIERCZUK, Adrian NIZIO - Kacper CIEĆKO, Radosław KORBECKI

Asysty: Kamil HEK x 2, Łukasz CHWAŁA, Piotr ANIOŁ, Jarosław MUCHA - Marcel SZELIGA

Kartki:

GLKS GRAF CHODYWAŃCE - ZAJAZD BIESIADA 3:7 (3:14)

Bramki: Radosław KORBECKI x 2 - Stanisław ANIOŁ x 5, Michał SKIBA x 5, Bartosz STEFANIK x 2, Piotr LEWICKI, Mateusz OBIDZIŃSKI

Asysty: Bartosz STEFANIK x 4, Michał SAPAŁA x 3, Damian MISZTAL x 2, Mateusz OBIDZIŃSKI

Kartki:

3 kolejka 9.12.2018.

MARBUS BEŁŻEC - SAN LORENZO 8:4 (5:1)

Bramki: Paweł WICIEJOWSKI x 4, Michał STADNICKI x 2, Maciej ŻERUCHA, Paweł KAWAŁKO - Piotr ANIOŁ x 2, Grzegorz KUŚMIERCZUK, Zbigniew TYRKA

Asysty: Paweł KAWAŁKO x 2, Damian OZKAVAK x 2, Michał KOWAL, Michał STADNICKI - Piotr ANIOŁ, 

Kartki:

ENERGY TEAM - MARBUS BEŁŻEC 1:8 (1:3)

Bramki: Paweł MALISZEWSKI - Maciej ŻERUCHA x 4, Paweł WICIEJOWSKI, Michał KOWAL, Paweł KAWAŁKO, Damian OZKAVAK

Asysty: Patryk SAK - Maciej ŻERUCHA x 2, Paweł WICIEJOWSKI, Michał KOWAL, Paweł KAWAŁKO

Kartki: Paweł MALISZEWSKI (Ż) - Energy Team

ZAJAZD BIESIADA - SAN LORENZO 10:1 (6:1)

Bramki: Michał SKIBA x 4, Kamil DROŹDZIEL x 3, Stanisław ANIOŁ, Piotr LEWICKI, Jacek PASZKIEWICZ - Kamil HEK

Asysty: Jacek PASZKIEWICZ x 3, Stanisław ANIOŁ x 2, Kamil DROXDZIEL x 2, Michał SKIBA - Zajazd Biesiada

Kartki:

ENERGY TEAM - PERŁA TELATYN 10:3 (4:2)

Bramki: Patryk SAK x 4, Paweł MALISZEWSKI x 3, Damian GILARSKI x 2, Karol PISKOR - Grzegorz CIOCH x 2, Marek DĄBROWSKI

Asysty: Patryk SAK x 2, Marcin ANTONIUK x 2, Paweł MALISZEWSKI x 2 - Energy Team

Kartki:

VALENTINO - ZAJAZD BIESIADA 9:3 (4:1)

Bramki: Jarosław LEGEŻYŃSKI x 3, Łukasz MRUK x 3, Tomasz WALENTYN x 3 - Michał SKIBA x 2, Stanisław ANIOŁ

Asysty: Tomasz WALENTYN x 3, Jarosław LEGEŻYŃSKI, Łukasz MRUK - 

Kartki: Damian BUKOWSKI (Ż x 2) - Jacek PASZKIEWICZ (Ż i CZ), Mateusz OBIDZIŃSKI (Ż)

PERŁA TELATYN - ZRYW ULHÓWEK 6:1 (2:0)

Bramki: Andrzej KWIECIEŃ x 2, Daniel KOTOWICZ, Grzegorz CIOCH, Bogusław SOSNOWSKI, Arkadiusz CELEJ - Fryderyk CIELICA

Asysty: Grzegorz CIOCH x 2 - Perła Telatyn

Kartki: Piotr WASYNA - Łukasz MARTYN

GLKS GRAF CHODYWAŃCE - VALENTINO 7:18 (2:7)

Bramki: Radosław KORBECKI x 2, Tomasz KOPCIUCH x 2, Sebastian SZELIGA, Michał DZIURA, Szymon SMOLIŃSKI - Tomasz WALENTYN x 7, Jarosław LEGEŻYŃSKI x 5, Łukasz MRUK x 3, Krystian CIELNIAK x 2, samobój (Marcel SZELIGA)

Asysty: Tomasz KOPCIUCH x 3, Marcel SZELIGA, Patryk ZBRONIEC, Radosław KORBECKI - Łukasz MRUK x 4, Patryk NOWAK x 3, Tomasz Walentyn x 3, Krystian CIELNIAK

Kartki:

ZRYW ULHÓWEK - GLKS GRAF CHODYWAŃCE 5:2 (2:1)

Bramki: Fryderyk CIELICA x 2, Paweł BUCZKOWSKI, Łukasz mARTYN, Bartłomiej SKABLUK - Marcel SZELIGA, Patryk ZBRONIEC

Asysty: PAtryk BUCIOR, Fryderyk CIELICA - Radosław KORBECKI

Kartki: Kacper CIEĆKO (Ż) - GLKS Graf Chodywańce

4 kolejka 16.12.2018.

SAN LORENZO - ZRYW ULHÓWEK 13:5 (8:2)

Bramki: Adrian NIZIO x 6, Tomasz RACZKIEWICZ x 4, Grzegorz KUŚMIERCZUK, Damian SZUTA, Zbigniew TYRKA - Łukasz GŁUSZEK x 2, Fryderyk CIELICA x 2, Grzegorz BARDEGA

Asysty: Damian SZUTA x 4, Kamil HEK x 2, Piotr ANIOŁ, Adrian PODBORNY, Adrian NIZIO, Zbigniew TYRKA - Mateusz PIĘKNY, Paweł BUCZKOWSKI, Łukasz MARTYN

Kartki:

ZAJAZD BIESIADA - ZRYW ULHÓWEK 21:4 (3:2)

Bramki:Stanisław ANIOŁ x 7, Mateusz OBIDZIŃSKI x 5, Michał SKIBA x 5, Kamil DROŹDZIEL x 3, Michał SAPAŁA - Paweł ŻUROWSKI x 2, Fryderyk CIELICA x 2

Asysty: Kamil DROŹDZIEL x 5, Michał SKIBA x 3, Paweł ŚWIDEREK x 3, Stanisław ANIOŁ, Mateusz OBIDZIŃSKI - Grzegorz Bardega

Kartki:

SAN LORENZO - VALENTINO 7:4 (3:0)

Bramki: Tomasz RACZKIEWICZ x 4, Adrian NIZIO, Damian SZUTA, Zbigniew TYRKA - Jarosław LEGEŻYŃSKI x 2, Wojciech KRAWCZYK, samobój (Kamil HEK)

Asysty: Kamil HEK, Adrian NIZIO, Damian SZUTA - Tomasz WALENTYN x 2, Łukasz HAŁASA

Kartki:

ZAJAZD BIESIADA - ENERGY TEAM 11:2 (8:0)

Bramki: Michał SKIBA x 5, Kamil DROŹDZIEL x 4, Michał Sapała x 2 - Daniel SAK, Kamil ANTONIUK

Asysty: Mateusz OBIDZIŃSKI x 2, Piotr ORZECHOWSKI, Michał SKIBA, Paweł ŚWIDEREK - Daniel PACHLA

Kartki: Piotr LEWICKI (Ż) - Marcin ANTONIUK (Ż)

MARBUS BEŁŻEC - VALENTINO 14:4 (8:4)

Bramki: Maciej ŻERUCHA x 5, Paweł WICIEJOWSKI x 4, Michał KOWAL x 3, Paweł KAWAŁKO, Michał CZACHOR - Łukasz HAŁASA, Wojciech KRAWCZYK, Jarosław LEGEŻYŃSKI, Tomasz WALENTYN

Asysty: Maciej ŻERUCHA x 4, Paweł WICIEJOWSKI x 3, Michał CZACHOR x2, Michał KOWAL, Mikołaj ŁABA - Wojciech KRAWCZYK, Jarosław LEGEŻYŃSKI, Tomasz WALENTYN

Kartki: Mikołaj ŁABA (Ż) - Marbus Bełżec

GLKS GRAF CHODYWAŃCE - ENERGY TEAM 0:3 - walkower

PERŁA TELATYN - MARBUS BEŁŻEC 2:9 (1:2)

Bramki: Grzegorz CIOCH, Damian RAJTAK - Maciej ŻERUCHA x 4, Mateusz JAROSZ x 2, Paweł WICIEJOWSKI, Michał KOWAL, Michał STADNICKI

Asysty: Paweł WICIEJOWSKI, Maciej ŻERUCHA, Michał KOWAL, Michał CZACHOR - Marbus Bełżec

Kartki: Szymon BARTOSZ (Ż) - Perła Telatyn

GLKS GRAF CHODYWAŃCE - PERŁA TELATYN 0:3 - walkower

5 kolejka 6.01.2019.

GLKS GRAF CHODYWAŃCE - MARBUS BEŁŻEC 0:3 - walkower

MARBUS BEŁŻEC - ZRYW ULHÓWEK 14:5 (6:3)

Bramki: Maciej ŻERUCHA x 5, Paweł Wiciejowski x 3, Michał CZACHOR x 2, Mateusz Jarosz x 2, Marcin NOWAK - Fryderyk CIELICA x 2, Łukasz GŁUSZEK, Grzegorz BARDEGA, samobój (Mateusz JAROSZ)

Asysyty: Maciej ŻERUCHA x 2, Michał KOWAL x 2, Michał CZACHOR x 2, Paweł WICIEJOWSKI - Patryk BUCIOR, Mateusz PIEKNY, Fryderyk CIELICA

Kartki:

ZAJAZD BIESIADA - GLKS GRAF CHODYWAŃCE 3:0 - walkower

ZRYW ULHÓWEK - VALENTINO 6:14 (0:6)

Bramki: Fryderyk CIELICA x 3, Łukasz GŁUSZEK x 2, samobój (Łukasz MRUK) - Jarosław LEGEŻYŃSKI x 5, Tomasz WALENTYN x 3, Damian BUKOWSKI x 2, Łukasz MRUK x 2

Asysyty:Łukasz Mruk x 2, Tomasz Walentyn x 2, Paweł BIELEC, Łukasz HAŁASA, Wojciech KRAWCZYK, Patryk NOWAK,

Kartki:

PERŁA TELATYN - ZAJAZD BIESIADA 0:3 - walkower

VALENTINO - ENERGY TEAM 9:5 (4:0)

Bramki: Łukasz MRUK x 4, Paweł BIELEC, Łukasz HAŁASA, Wojciech KRAWCZYK, Tomasz WALENTYN - Bartłomiej SEŃ x 2, Daniel SAK, Kamil ANTONIUK, Paweł MALISZEWSKI

Asysyty: Patryk NOWAK x 2, Łukasz HAŁASA, Wojciech Krawczyk, Łukasz MRUK, Tomasz WALENTYN - Paweł MALISZEWSKI

Kartki:

SAN LORENZO - PERŁA TELATYN 3:0 - walkower

ENERGY TEAM - SAN LORENZO 10:15 (5:7)

Bramki: Kamil ANTONIUK x 4, Paweł MALISZEWSKI x 4, Daniel SAK, Bartłomiej SEŃ - Damian SZUTA x 7, Tomasz RACZKIEWICZ x 3, Adrian NIZIO x 2, Piotr ANIOŁ, Grzegorz KUŚMIERCZUK, Marcin STEFEK

Asysyty: Mateusz REJS - Adrian NIZIO x 3, Tomasz RACZKIEWICZ x 2, Damian SZUTA, Norbert RACZKIEWICZ, Zbigniew TYRKA

Kartki: Kamil ANTONIUK (ż), Mateusz REJS (ż) - Energy Team

6 kolejka 20.01.2019.

MARBUS BEŁŻEC - ENERGY TEAM 5:2 (1:2)

Bramki: Michał CZACHOR x 3, Michał KOWAL, Damian OZKAVAK - Karol PISKOR, Bartłomiej SEŃ

Asysty: Michał KOWAL x 3, Damian OZKAVAK - Daniel SAK, Paweł MALISZEWSKI

Kartki:

ZRYW ULHÓWEK - ZAJAZD BIESIADA 1:11 (0:4)

Bramki: Fryderyk CIELICA - Michał SKIBA x 5, Stanisław ANIOŁ x 2, Jacek PASZKIEWICZ x 2, Piotr LEWICKI, Paweł ŚWIDEREK

Asysty: Grzegorz BARDEGA - Stanisław ANIOŁ x 4, Mateusz OBIDZIŃSKI x 2, Michał SKIBA x 2, Michał SAPAŁA, Bartosz STEFANIK

Kartki:

SAN LORENZO - MARBUS BEŁŻEC 6:2 (3:1)

Bramki: Tomasz RACZKIEWICZ x 2, Łukasz CHWAŁA x 2, Grzegorz KUŚMIERCZUK, Adrian NIZIO - Michał KOWAL, Michał CZACHOR

Asysty: Adrian NIZIO x 2, Tomasz RACZKIEWICZ, Piotr ANIOŁ, Zbigniew TYRKA - Michał KOWAL, Michał CZACHOR

Kartki:

ENERGY TEAM - ZRYW ULHÓWEK 5:7 (1:1)

Bramki: Daniel SAK x 2, Bartłomiej SEŃ, Mateusz REJS, samobój - Grzegorz BARDEGA x 2, Fryderyk CIELICA x 2, Paweł BUCZKOWSKI, Łukasz GŁUSZEK, Bartłomiej SKABLUK

Asysty: Daniel SAK, Paweł MALISZEWSKI - Paweł BUCZKOWSKI, Łukasz GŁUSZEK, Grzegorz BARDEGA

Kartki:

ZAJAZD BIESIADA - MARBUS BEŁŻEC 13:2 (4:1)

Bramki: Stanisław ANIOŁ x 5, Jacek PASZKIEWICZ x 3, Michał SKIBA x 2, Paweł ŚWIDEREK x 2, Piotr LEWICKI - Michał KOWAL, Michał CZACHOR

Asysty: Michał SAPAŁA x 3, Michał SKIBA x 3, Stanisław ANIOŁ x 2, Mateusz OBIDZIŃSKI, Jacek PASZKIEWICZ - Damian OZKAVAK

Kartki:

SAN LORENZO - ZAJAZD BIESIADA 2:6 (0:1)

Bramki: Tomasz RACZKIEWICZ, Adrian NIZIO - Stanisław ANIOŁ x 3, Jacek ŚWIDEREK x 2, Mateusz OBIDZIŃSKI

Asysty: Adrian NIZIO - Piotr LEWICKI x 2, Mateusz OBIDZIŃSKI x 2, Bartosz STEFANIK

Kartki: Oktawian KAWKA (ż) - San Lorenzo

VALENTINO - SAN LORENZO 7:5 (3:2)

Bramki: Tomasz WALENTYN x 3, Krystian CIELNIAK, Łukasz HAŁASA, Jarosław LEGEŻYŃSKI, Łukasz MRUK - Tomasz RACZKIEWICZ, Łukasz CHWAŁA, Kamil HEK, Adrian NIZIO, Zbigniew TYRKA

Asysty: Wojciech KRAWCZYK, Jarosław LEGEŻYŃSKI - Adrian NIZIO x 2, Zbigniew TYRKA

Kartki: Tomasz WALENTYN (ż) - Valentino

ZAJAZD BIESIADA - VALENTINO 8:4 (2:)

Bramki: Michał SKIBA x 3, Jacek PASZKIEWICZ x 2, Stanisław ANIOŁ, Mateusz OBIDZIŃSKI, Bartosz STEFANIK - Tomasz WALENTYN x 2, Wojciech KRAWCZYK, Jarosław LEGEŻYŃSKI

Asysty: Michał SKIBA x 2, Bartosz STEFANIK - Jarosław LEGEŻYŃSKI, Łukasz MRUK

Kartki: Patryk NOWAK (ż) - Valentino

PUCHAR THLF 27.01.2019.

ćwierćfinały

SAN LORENZO - ZRYW ULHÓWEK6:6 (4:4) karne 2:0

MARBUS BEŁŻEC - ENERGY TEAM 15:5

Uroczyste wręczenie Pucharów dla Zwycięzców THLF

Półfinały

ZAJAZD BIESIADA – SAN LORENZO 3:3 (2:1) karne 2:3

VALENTINO – MARBUS BEŁŻEC 3:3 (1:0) karne 4:3

Finał

VALENTINO - SAN LORENZO 7:5 (2:1)

Partnerzy

Sponsorzy

Patronat medialny

Facebook

Polub nasz profil i bądź zawsze na bieżąco.