Terminarz/wyniki

1 kolejka 24.11.2019.

RST ROZTOCZE – OLD BOYS TOMASOVIA 3:5 (1:1)

Bramki: Rafał SOCHAN x 2, Andrzej ROGALA - Jarosław KORZEŃ x 2, Marek MISIEWICZ x 2, Jacek PSZKIEWICZ

Asysty: Marcin RADECKI x 2 - Bartosz STEFANIK x 2, Tomasz NASTAŁEK

OLD BOYS TOMASOVIA – ENERGY TEAM 7:2 (3:2)

Bramki: Jacek PASZKIEWICZ x 3, Kamil DROŹDZIEL x 2, Jarosław Korzeń x 2 - Kamil ANTONIUK, Daniel SAK

Asysty: Bartosz STEFANIK x 3, Kamil DROŹDZIEL, Marek MISIEWICZ - Daniel SAK

Kartki: Patryk WOJTASZEK (Ż) - Energy Team

VALENTINO – RST ROZTOCZE 8:2 (4:0)

Bramki: Adrian NIZIO x 4, Krystian CIELNIAK, Łukasz HAŁASA, Michał KOWAL, Paweł WICIEJOWSKI - Adrian BŁYSKOŃ x 2

Asysty: Michał KOWAL x 3, Krystian CIELNIAK, Wojciech KRAWCZYK

ENERGY TEAM – LKS SZUMY SUSIEC 9:7 (3:2)

Bramki: Paweł MALISZEWSKI x 5, Kamil ANTONIUK, Damian GILARSKI, Patryk NOWOSAD, Daniel SAK - Piotr ANIOŁ x 2, Damian BONDYRA x 2, Przemysław HAŁASA, Robert KOSTEK, Łukasz PUŹNIAK

Asysty: Patryk NOWOSAD x 2, Daniel SAK, Patryk WOJTASZEK - Kamil SZYMAŃSKI x 2, Piotr ANIOŁ, Przemysław HAŁASA

VALENTINO – ASTER BIS NAROL 7:2 (2:2)

Bramki: Paweł WICIEJOWSKI x 5, Adrian NIZIO, samobój (Dawid BYRA) - Mirosław BANAŚ, Sebastian NISZTUK

Asysty: Adrian NIZIO x 2, Krystian CIELNIAK, Paweł WICIEJOWSKI - Paweł BIELEC, Dawid BYRA

Kartki: Paweł WICIEJOWSKI (Ż) - Przemysław WAWRYCA (2 x Ż)

ASTER BIS NAROL – LKS SZUMY SUSIEC 15:2 (6:1)

Bramki: Przemysław WAWRYCA x 8, Sebastian NISZTUK x 3, Mirosław BANAŚ x 2, Paweł BIELEC, Michał MACIEJKO - Przemysław HAŁASA, Robert KOSTEK

Asysty: Sebastian NISZTUK x 3, Mirosław BANAŚ x 2, Marcin MAZURKIEWICZ x 2, Przemysław WAWRYCA x 2, Paweł BIELEC, Marcin VOGELGEZANG - Konrad KOZDRA

2 kolejka 01.12.2019.

VALENTINO – LKS SZUMY SUSIEC 9:1 (4:0)

Bramki: Adrian NIZIO x 3, Paweł WICIEJOWSKI x 2, Tomasz WALENTYN x 2, Michał KOWAL - Piotr ANIOŁ

Asysty: Łukasz HAŁASA x 3, Michał KOWAL x 2, Adrian NIZIO, Patryk NOWAK, Tomasz WALENTYN (Valentino)

LKS SZUMY SUSIEC – OLD BOYS TOMASOVIA 3:8 (0:4)

Bramki: Jakub NOWAKOWSKI x 2, Piotr ANIOŁ - Stanisław ANIOŁ x 3, Jarosław LEGEŻYŃSKI x 2, Mariusz KOBIAŁKA, Jarosław KORZEŃ, Jacek PASZKIEWICZ

Asysty: Stanisław ANIOŁ, Kamil DROŹDZIEL, Mariusz KOBIAŁKA, Jarosław KORZEŃ, Jacek PASZKIEWICZ

Kartki: Stanisław ANIOŁ (Ż) - Old Boys Tomasovia

ENERGY TEAM – VALENTINO 3:6 (3:3)

Bramki: Paweł MALISZEWSKI x 3 - Łukasz MRUK x 3, Łukasz HAŁASA, Michał KOWAL, Wojciech KRAWCZYK

Asysty: Damian GILARSKI - Krystian CIELNIAK, Michał KOWAL, Wojciech KRAWCZYK, Paweł WICIEJOWSKI

Kartki: Kamil ANTONIUK - Michał KOWAL

ASTER BIS NAROL – OLD BOYS TOMASOVIA 4:6 (4:4)

Bramki: Sebastian NISZTUK x 2, Mirosław BANAŚ, Marcin MAZURKIEWICZ - Jacek PASZKIEWICZ x 2, Stanisław ANIOŁ, Kamil DROŹDZIEL, Jarosław LEGEŻYŃSKI

Asysty: Sebastian NISZTUK - Stanisław ANIOŁ x 3, Kamil DROŹDZIEL x 2

Kartki: Marcin KRUPA (Ż) - Aster Bis Narol

RST ROZTOCZE – ENERGY TEAM 3:5 (2:2)

Bramki: Emanuel HEJZNER, Tobiasz LIZAK, Marcin RADECKI - Paweł MALISZEWSKI x 2, Daniel SAK x 2, Kamil ANTONIUK

Asysty: Adrian BŁYSKOŃ - Kamil ANTONIUK, Damian GILARSKI, Paweł MALISZEWSKI

Kartki: Marcin RADECKI (Ż) - RST Roztocze

RST ROZTOCZE – ASTER BIS NAROL 2:9 (2:4)

Bramki: Rafał SOCHAN, samobój (Michał CZACHOR) - Michał CZACHOR x 3, Marcin MAZURKIEWICZ x 3, Sebastian NISZTUK x 2, Maciej ZIELIŃSKI

Asysty: Adrian BŁYSKOŃ - Sebastian NISZTUK x 3, Paweł BIELEC x 2, Marcin KRUPA, Marcin MAZURKIEWICZ

Kartki: Rafał SOCHAN (Ż) - RST Roztocze

3 kolejka 15.12.2019.

13:00 LKS SZUMY SUSIEC – ENERGY TEAM

13:50 ENERGY TEAM – ASTER BIS NAROL

14:40 LKS SZUMY SUSIEC – RST ROZTOCZE

15:40 ASTER BIS NAROL – VALENTINO

16:30 OLD BOYS TOMASOVIA – RST ROZTOCZE

17:20 OLD BOYS TOMASOVIA – VALENTINO

4 kolejka 22.12.2019.

13:00 RST ROZTOCZE – VALENTINO

13:50 VALENTINO – ENERGY TEAM

14:40 ASTER BIS NAROL – RST ROZTOCZE

15:40 ENERGY TEAM – OLD BOYS TOMASOVIA

16:30 LKS SZUMY SUSIEC – ASTER BIS NAROL

17:20 OLD BOYS TOMASOVIA – LKS SZUMY SUSIEC

5 kolejka 05.01.2020.

13:00 ENERGY TEAM – RST ROZTOCZE

13:50 ASTER BIS NAROL – ENERGY TEAM

14:40 RST ROZTOCZE – LKS SZUMY SUSIEC

15:40 OLD BOYS TOMASOVIA – ASTER BIS NAROL

16:30 LKS SZUMY SUSIEC – VALENTINO

17:20 VALENTINO – OLD BOYS TOMASOVIA

6 kolejka 12.01.2020.

13:00 VALENTINO – RST ROZTOCZE

13:50 RST ROZTOCZE – OLD BOYS TOMASOVIA

14:40 VALENTINO – ASTER BIS NAROL

15:40 OLD BOYS TOMASOVIA – ENERGY TEAM

16:30 ASTER BIS NAROL – LKS SZUMY SUSIEC

17:20 ENERGY TEAM – LKS SZUMY SUSIEC

7 kolejka 26.01.2020.

13:00 ENERGY TEAM – VALENTINO

13:50 VALENTINO – LKS SZUMY SUSIEC

14:40 RST ROZTOCZE – ENERGY TEAM

15:40 LKS SZUMY SUSIEC – OLD BOYS TOMASOVIA

16:30 RST ROZTOCZE – ASTER BIS NAROL

17:20 ASTER BIS NAROL – OLD BOYS TOMASOVIA

8 kolejka 01.02.2020.

11:00 LKS SZUMY SUSIEC – RST ROZTOCZE

11:50 ENERGY TEAM – ASTER BIS NAROL

12:40 OLD BOYS TOMASOVIA – VALENTINO

PUCHAR THLF 01.02.2020.

I. 13:40 4-5

II. 14:30 3-6

Uroczyste wręczenie Pucharów dla Zwycięzców THLF

III. 15:30 1 – Z I

IV. 16:20 2 – Z II

17:10 Finał    Z III – Z IV

Uroczyste wręczenie Pucharów dla Zwycięzców Pucharu THLF

Partnerzy

Sponsorzy

Patronat medialny

Facebook

Polub nasz profil i bądź zawsze na bieżąco.