Terminarz/wyniki

1 kolejka 24.11.2019.

RST ROZTOCZE – OLD BOYS TOMASOVIA 3:5 (1:1)

Bramki: Rafał SOCHAN x 2, Andrzej ROGALA - Jarosław KORZEŃ x 2, Marek MISIEWICZ x 2, Jacek PSZKIEWICZ

Asysty: Marcin RADECKI x 2 - Bartosz STEFANIK x 2, Tomasz NASTAŁEK

OLD BOYS TOMASOVIA – ENERGY TEAM 7:2 (3:2)

Bramki: Jacek PASZKIEWICZ x 3, Kamil DROŹDZIEL x 2, Jarosław Korzeń x 2 - Kamil ANTONIUK, Daniel SAK

Asysty: Bartosz STEFANIK x 3, Kamil DROŹDZIEL, Marek MISIEWICZ - Daniel SAK

Kartki: Patryk WOJTASZEK (Ż) - Energy Team

VALENTINO – RST ROZTOCZE 8:2 (4:0)

Bramki: Adrian NIZIO x 4, Krystian CIELNIAK, Łukasz HAŁASA, Michał KOWAL, Paweł WICIEJOWSKI - Adrian BŁYSKOŃ x 2

Asysty: Michał KOWAL x 3, Krystian CIELNIAK, Wojciech KRAWCZYK

ENERGY TEAM – LKS SZUMY SUSIEC 9:7 (3:2)

Bramki: Paweł MALISZEWSKI x 5, Kamil ANTONIUK, Damian GILARSKI, Patryk NOWOSAD, Daniel SAK - Piotr ANIOŁ x 2, Damian BONDYRA x 2, Przemysław HAŁASA, Robert KOSTEK, Łukasz PUŹNIAK

Asysty: Patryk NOWOSAD x 2, Daniel SAK, Patryk WOJTASZEK - Kamil SZYMAŃSKI x 2, Piotr ANIOŁ, Przemysław HAŁASA

VALENTINO – ASTER BIS NAROL 7:2 (2:2)

Bramki: Paweł WICIEJOWSKI x 5, Adrian NIZIO, samobój (Dawid BYRA) - Mirosław BANAŚ, Sebastian NISZTUK

Asysty: Adrian NIZIO x 2, Krystian CIELNIAK, Paweł WICIEJOWSKI - Paweł BIELEC, Dawid BYRA

Kartki: Paweł WICIEJOWSKI (Ż) - Przemysław WAWRYCA (2 x Ż)

ASTER BIS NAROL – LKS SZUMY SUSIEC 15:2 (6:1)

Bramki: Przemysław WAWRYCA x 8, Sebastian NISZTUK x 3, Mirosław BANAŚ x 2, Paweł BIELEC, Michał MACIEJKO - Przemysław HAŁASA, Robert KOSTEK

Asysty: Sebastian NISZTUK x 3, Mirosław BANAŚ x 2, Marcin MAZURKIEWICZ x 2, Przemysław WAWRYCA x 2, Paweł BIELEC, Marcin VOGELGEZANG - Konrad KOZDRA

2 kolejka 01.12.2019.

VALENTINO – LKS SZUMY SUSIEC 9:1 (4:0)

Bramki: Adrian NIZIO x 3, Paweł WICIEJOWSKI x 2, Tomasz WALENTYN x 2, Michał KOWAL - Piotr ANIOŁ

Asysty: Łukasz HAŁASA x 3, Michał KOWAL x 2, Adrian NIZIO, Patryk NOWAK, Tomasz WALENTYN (Valentino)

LKS SZUMY SUSIEC – OLD BOYS TOMASOVIA 3:8 (0:4)

Bramki: Jakub NOWAKOWSKI x 2, Piotr ANIOŁ - Stanisław ANIOŁ x 3, Jarosław LEGEŻYŃSKI x 2, Mariusz KOBIAŁKA, Jarosław KORZEŃ, Jacek PASZKIEWICZ

Asysty: Stanisław ANIOŁ, Kamil DROŹDZIEL, Mariusz KOBIAŁKA, Jarosław KORZEŃ, Jacek PASZKIEWICZ

Kartki: Stanisław ANIOŁ (Ż) - Old Boys Tomasovia

ENERGY TEAM – VALENTINO 3:6 (3:3)

Bramki: Paweł MALISZEWSKI x 3 - Łukasz MRUK x 3, Łukasz HAŁASA, Michał KOWAL, Wojciech KRAWCZYK

Asysty: Damian GILARSKI - Krystian CIELNIAK, Michał KOWAL, Wojciech KRAWCZYK, Paweł WICIEJOWSKI

Kartki: Kamil ANTONIUK - Michał KOWAL

ASTER BIS NAROL – OLD BOYS TOMASOVIA 4:6 (4:4)

Bramki: Sebastian NISZTUK x 2, Mirosław BANAŚ, Marcin MAZURKIEWICZ - Jacek PASZKIEWICZ x 2, Stanisław ANIOŁ, Kamil DROŹDZIEL, Jarosław LEGEŻYŃSKI

Asysty: Sebastian NISZTUK - Stanisław ANIOŁ x 3, Kamil DROŹDZIEL x 2

Kartki: Marcin KRUPA (Ż) - Aster Bis Narol

RST ROZTOCZE – ENERGY TEAM 3:5 (2:2)

Bramki: Emanuel HEJZNER, Tobiasz LIZAK, Marcin RADECKI - Paweł MALISZEWSKI x 2, Daniel SAK x 2, Kamil ANTONIUK

Asysty: Adrian BŁYSKOŃ - Kamil ANTONIUK, Damian GILARSKI, Paweł MALISZEWSKI

Kartki: Marcin RADECKI (Ż) - RST Roztocze

RST ROZTOCZE – ASTER BIS NAROL 2:9 (2:4)

Bramki: Rafał SOCHAN, samobój (Michał CZACHOR) - Michał CZACHOR x 3, Marcin MAZURKIEWICZ x 3, Sebastian NISZTUK x 2, Maciej ZIELIŃSKI

Asysty: Adrian BŁYSKOŃ - Sebastian NISZTUK x 3, Paweł BIELEC x 2, Marcin KRUPA, Marcin MAZURKIEWICZ

Kartki: Rafał SOCHAN (Ż) - RST Roztocze

3 kolejka 15.12.2019.

LKS SZUMY SUSIEC – ENERGY TEAM 4:5 (1:2)

Bramki: Przemysław HAŁASA x 2, Łukasz PUŹNIAK, samobój (Daniel SAK) - Paweł MALISZEWSKI x 3, Kamil ANTONIUK, Daniel SAK

Asysty: Łukasz PUŹNIAK - Daniel SAK x 2, Damian GILARSKI, Patryk WOJTASZEK

ENERGY TEAM – ASTER BIS NAROL 6:7 (2:6)

Bramki: Kamil ANTONIUK x 2, Paweł Maliszewski x 2, Daniel SAK x 2 - Marcin KRUPA x 2, Paweł BIELEC, Mateusz GAŁKA, Marcin MAZURKIEWICZ, Sebastian NISZTUK, Maciej ZIELIŃSKI

Asysty: Paweł MALISZEWSKI, Daniel SAK, Patryk WOJTASZEK - Matusz GAŁKA x 2, Sebastian NISZTUK x 2, Paweł BIELEC

Kartki: Michał MACIEJKO (Ż) - Aster Bis Narol

LKS SZUMY SUSIEC – RST ROZTOCZE 0:3 (0:2)

Bramki: Adrian BŁYSKOŃ, Marcin SIENKIEWICZ, Rafał SOCHAN

Asysty: Rafał SOCHAN x 2, Adrian BŁYSKOŃ

ASTER BIS NAROL – VALENTINO 6:7 (2:2)

Bramki: Sebastian NISZTUK x 3, Mateusz GAŁKA, Marcin KRUPA, Marcin MAZURKIEWICZ - Paweł WICIEJOWSKI x 2, Łukasz HAŁASA, Michał KOWAL, Wojciech KRAWCZYK, Łukasz MRUK, Adrian NIZIO

Asysty: Paweł BIELEC, Maciej ZIELIŃSKI - Łukasz HAŁASA, Michał KOWAL, Wojciech KRAWCZYK, Łukasz mRUK, Paweł WICIEJOWSKI

OLD BOYS TOMASOVIA – RST ROZTOCZE 4:1 (2:1)

Bramki: Stanisław ANIOŁ, Kamil DROŹDZIEL, Mariusz KOBIAŁKA, Bartosz STEFANIK - MArcin RADECKI

Asysty: Adrian BŁYSKOŃ (RST Roztocze)

OLD BOYS TOMASOVIA – VALENTINO 5:3 (2:2)

Bramki: Jarosław KORZEŃ x 2, Jarosław LEGEŻYŃSKI x 2, Jacek PASZKIEWICZ - Wojciech KRAWCZYK, Łukasz MRUK, Paweł WICIEJOWSKI

Asysty:Jacek PASZKIEWICZ x 2, Kamil DROŹDZIEL, Bartosz STEFANIK - Łukasz HAŁASA, Wojciech KRAWCZYK

4 kolejka 22.12.2019.

RST ROZTOCZE – VALENTINO 3:12 (2:4)

Bramki: Adrian BŁYSKOŃ, Rafał SOCHAN x 2 - Paweł WICIEJOWSKI x 7, Adrian NIZIO x 3, Michał KOWAL x 2

Asysty: Michał KOWAL x 4, Paweł WICIEJOWSKI x 4, Krystian CIELNIAK, Adrian NIZIO (Valentino)

VALENTINO – ENERGY TEAM 6:3 (3:1)

Bramki: Paweł WICIEJOWSKI x 3, Adrian NIZIO x 2, Krystian CIELNIAK - Daniel SAK x 2, Marcin ANTONIUK

Asysty: Krystian CIELNIAK x 2, Michał KOWAL, Patryk NOWAK - Mateusz REJS x 2

ASTER BIS NAROL – RST ROZTOCZE 10:1 (5:0)

Bramki: Mirosław BANAŚ x 3, Sebastian NISZTUK x 2, Przemysław WAWRYCA x 2, Michał CZACHOR, Marcin VOGELGEZANG, Maciej ZIELIŃSKI - Marcin RADECKI

Asysty: Sebastian NISZTUK x 2, Przemysław WAWRYCA x 2, Mirosław BANAŚ, Paweł BIELEC, Marcin KRUPA, Marcin VOGELGEZANG, Maciej ZIELIŃSKI

ENERGY TEAM – OLD BOYS TOMASOVIA 4:6 (2:2)

Bramki: Paweł MALISZEWSKI x 2, Kamil ANTONIUK, Mateusz REJS - Jacek PASZKIEWICZ x 4, Stanisław ANIOŁ, Bartosz STEFANIK

Asysty: Sebastian DZIKI - Stanisław ANIOŁ x 2, Piotr LEWICKI, Jacek PASZKIEWICZ

LKS SZUMY SUSIEC – ASTER BIS NAROL 1:10 (1:5)

Bramki: Przemysław HAŁASA - Przemysław WAWRYCA x 4, Marcin KRUPA x 2, Paweł BIELEC, Sebastian NISZTUK, Maciej ZIELIŃSKI

Asysty: Damian BONDYRA - Maricin KRUPA x 3, Sebastian NISZTUK x 2, Mirosław BANAŚ, Przemysław WAWRYCA

OLD BOYS TOMASOVIA – LKS SZUMY SUSIEC 9:7 (4:3)

Bramki: Jacek PASZKIEWICZ x 7, Stanisław ANIOŁ, Piotr LEWICKI - Piotr ANIOŁ x 3, Robert KOSTEK x 2, Konrad KOZDRA, Szymon ŁASOCHA

Asysty: Stanisław ANIOł, Jarosław KORZEŃ, Piotr LEWICKI - Przemysław HAŁASA, Jakub NOWAKOWSKI

5 kolejka 05.01.2020.

ENERGY TEAM – RST ROZTOCZE 6:2 (2:1)

Bramki: Kamil ANTONIUK x 3, Damian GILARSKI, Mateusz REJS, Daniel SAK - Sylwester KUKS, Marcin RADECKI

Asysty: Damian GILARSKI, Mateusz REJS, Daniel SAK (Energy Team)

ASTER BIS NAROL – ENERGY TEAM 10:5 (3:1)

Bramki: Przemysław WAWRYCA x 4, Marcin MAZURKIEWICZ x 3, Sebastian NISZTUK x 2, Mateusz GAŁKA - Marcin ANTONIUK, Dawid CZARNECKI, Patryk SZUMLAŃSKI, Mateusz REJS, Patryk SAK

Asysty: Sebastian NISZTUK x 4, Mateusz CYWKA, Michał CZACHOR, Marcin MAZURKIEWICZ, Przemysław WAWRYCA - Kamil ANTONIUK, Dawid CZARNECKI, Daniel SAK

RST ROZTOCZE – LKS SZUMY SUSIEC 5:4 (2:2)

Bramki: Sylwester KUKS x 2, Przemysław ORZECHOWSKI, Marcin SIENKIEWICZ, Rafał SOCHAN - Przemysław HAŁASA x 2, Szymon ŁASOCHA, Łukasz MALEC

Asysty:Marcin SIENKIEWICZ x 2, Sylwester KUKS, Marcin RADECKI - Przemysław HAŁASA x2, Mateusz ANIOŁ

Kartki: Łukasz PUŹNIAK (Ż) - LKS Szumy Susiec

OLD BOYS TOMASOVIA – ASTER BIS NAROL 6:5 (1:3)

Bramki: Stanisław ANIOŁ x 2, Kamil DROŹDZIEL x 2, Jarosław KORZEŃ, Jarosław LEGEŻYŃSKI - Mateusz CYWKA x 2, Przemysław WAWRYCA x 2, Sebastian NISZTUK

Asysty: Kamil DROŹDZIEL x 2, Jarosław LEGEŻYŃSKI x 2 - Sebastian NISZTUK

Kartki: BArtosz STEFANIK (Ż) - Old Boys Tomasovia

LKS SZUMY SUSIEC – VALENTINO 3:6 (2:4)

Bramki: Mateusz ANIOŁ, Robert KOSTEK, Szymon ŁASOCHA - Łukasz MRUK x 3, Michał KOWAL, Adrian NIZIO, Paweł WICIEJOWSKI

Asysty: Jakub NOWAKOWSKI - Adrian NIZIO x 2, Michał KOWAL, Patryk NOWAK

VALENTINO – OLD BOYS TOMASOVIA 7:6 (3:2)

Bramki: Wojciech KRAWCZYK x 3, Paweł WICIEJOWSKI x 2, Łukasz MRUK, Adrian NIZIO - Jacek PASZKIEWICZ x 3, Jarosław LEGEŻYŃSKI x 2, Mateusz NAGOWSKI

Asysty: Michał KOWAL x 2, Łukasz MRUK x 2 - Kamil DROŹDZIEL x 2, Jarosław LEGEŻYŃSKI

Kartki: Paweł WICIEJOWSKI - Piotr LEWICKI

6 kolejka 12.01.2020.

VALENTINO – RST ROZTOCZE 9:5 (2:3)

Bramki:Paweł WICIEJOWSKI x 4, Adrian NIZIO x 3, Michał KOWAL x 2 - Rafał SOCHAN x 4, Przemysław ORZECHOWSKI x 3, Marcin RADECKI

Asysty: Paweł WICIEJOWSKI x 3, Michał KOWAL, Adrian NIZIO, Michał RZEŹNIK - Przemysław ORZECHOWSKI x 3, Marcin RADECKI

RST ROZTOCZE – OLD BOYS TOMASOVIA 1:19 (1:9)

Bramki: Przemysław ORZECHOWSKI - Jarosław KORZEŃ x 5, Jarosław LEGEŻYŃSKI x 5, Jacek PASZKIEWICZ x 5, Stanisław ANIOŁ, Kamil DROŹDZIEL, Piotr LEWICKI, Bartosz STEFANIK

Asysty: Mateusz NAGOWSKI x 6, Bartosz STEFANIK x 3, kamil DROŹDZIEL x 2, jarosław LEGEŻYŃSKI x 2, Piotr LEWICKI x 2, Jacek PASZKIEWICZ (Old Boys Tomasovia)

VALENTINO – ASTER BIS NAROL 5:5 (3:2)

Bramki: Wojciech KRAWCZYK x 2, Krystian CIELNIAK, Michał KOWAL, Paweł WICIEJOWSKI - Sebastian NISZTUK x 2, Mirosław BANAŚ, Mateusz CYWKA, Michał Czachor, 

Asysty: Michał KOWAl, paweł Wiciejowski - mirosław BANAŚ x 2

OLD BOYS TOMASOVIA – ENERGY TEAM 20:6 (10:2)

Bramki: Jacek PASZKIEWICZ x 6, Jarosław LEGEŻYŃSKI x 5, Jarosław KORZEŃ x 4, Kamil DROŹDZIEL x 3, Stanisław ANIOŁ, samobój (Daniel SAK) - Paweł MALISZEWSKI x 3, Daniel SAk x 2, Dawid CZARNECKI

Asysty: Kamil DROŹDZIEl x 2, Jarosław KORZEŃ x 2, Mateusz NAGOWSKI x 2, Bartosz STEFANIK x 2, Stanisław ANIOŁ, Jarosław LEGEŻYŃSKI, Jacek PASZKIEWICZ - Marcin ANTONIUK x 2, Daniel SAK x 2, Kamil ANTONIUK, Kamil PISKOR

Kartki: Jacek PASZKIEWICZ (Ż, CZ) - Marcin ANTONIUK (Ż)

ASTER BIS NAROL – LKS SZUMY SUSIEC 11:4 (3:3)

Bramki: Marcin KRUPA x 4, Mirosław BANAŚ x 3, Sebastian NISZTUK x 2, michał CZACHOR, Marcin MAZURKIEWICZ - Przemysław HAŁASA x 4

Asysty: Michał Czchor x 2, Marcin MAZURKIEWICZ x 2, Sebastian NISZTUK x 2, Marcin KRUPA - Mateusz ANIOŁ x 3, Piotr ANIOŁ

Kartki: Szymon Łasocha (Ż) - LKS Szumy Susiec

ENERGY TEAM – LKS SZUMY SUSIEC 7:8 (2:5)

Bramki: Kamil ANTONIUK x 6, Paweł MALISZEWSKI - Mateusz ANIOŁ x 3, Piotr ANIOŁ x 2, Szymon Łasocha x 2, Przemysław HAŁASA

Asysty: Daniel SAk x 3, Dawid CZARNECKI, Paweł MALISZEWSKI - Przemysław HAŁASA x 4, Piotr ANIOŁ

7 kolejka 02.02.2020.

ENERGY TEAM – VALENTINO 3:9 (0:4)

Bramki:Kamil ANTONIUK, Karol PISKOR, Daniel SAK - Paweł WICIEJOWSKI x 7, Krystian CIELNIAK, Robert GIS

Asysty: Kamil ANTONIUK, Patryk SZUMLAŃSKI - Michał KOWAL x 5, Krystian CIELNIAK, Robert GIS

VALENTINO – LKS SZUMY SUSIEC 11:9 (6:3)

Bramki: Paweł WICIEJOWSKI x 5, Robert GIS x 3, Krystian CIELNIAK x 2, Michał KOWAL - Przemysław HAŁASA x 4, Łukasz MALEC x 4, Damian BONDYRA

Asysty: Michał KOWAL x 4, Patryk NOWAK x 3, Paweł WICIEJOWSKI x 2, Robert GIS - Łukasz MALEC x 2, Robert KOSTEK

RST ROZTOCZE – ENERGY TEAM 3:7 (1:1)

Bramki: Adrian BZSKO x 2, Łukasz RZESZOWSKI - Paweł MALISZEWSKI x 5, Kamil ANTONIUK x 2

Asysty: Marcin  RADECKI x 2, Tobiasz LIZAK - Patryk SZUMLAŃSKI x 2, Kamil ANTONIUK, Paweł MALISZEWSKI, Daniel SAK

LKS SZUMY SUSIEC – OLD BOYS TOMASOVIA 1:10 (0:2)

Bramki: Mateusz ANIOŁ - Jarosław LEGEŻYŃSKI x 5, Bartosz STEFANIK x 3, Jarosław KORZEŃ x 2

Asysty: Damian BONDYRA - Bartosz STEFANIK x 4, Jarosław KORZEŃ, Piotr LEWICKI

RST ROZTOCZE – ASTER BIS NAROL 2:6 (1:3)

Bramki: Adrian BŁYSKOŃ, Marcin RADECKI - Mirosław BANAŚ x 2, Michał CZACHOR x 2, Paweł BIELEC, Marcin MAZURKIEWICZ

Asysty: Adrian BŁYSKOŃ - Marcin MAZURKIEWICZ x 2, Mirosław BANAŚ, Michał CZACHOR

ASTER BIS NAROL – OLD BOYS TOMASOVIA 3:5 (1:1)

Bramki: Mirosław BANAŚ x 2, Michał CZACHAOR - Jarosław LEGEŻYŃSKI x 4, Bartosz STEFANIK

Asysty: Marcin MAZURKIEWICZ x 2, Marcin VOGELGEZANG - Bartosz STEFANIK x 2, Zenon MAKSYMIAK

8 kolejka 09.02.2020.

LKS SZUMY SUSIEC – RST ROZTOCZE 0:3 (walkower)

ENERGY TEAM – ASTER BIS NAROL 7:7 (3:3)

Bramki: Paweł MALISZEWSKI x 3, Daniel SAK x 2, Kamil ANTONIUK,  Damian GILARSKI - Mirosław BANAŚ, Paweł BIELEC, Michał CZACHOR, Mateusz GAŁKA, Marcin MAZURKIEWICZ, Marcin VOGELGEZANG

Asysty: Daniel SAK x 4, Paweł MALISZEWSKI x 2, Kamil ANTONIUK - Mateusz GAŁKA x 2, Mirosław BANAŚ

OLD BOYS TOMASOVIA – VALENTINO 6:4 (2:2)

Bramki: Jarosław LEGEŻYŃSKI x 3, Jarosław KORZEŃ x 2, Mateusz NAGOWSKI - Maciej ŻERUCHA x 2, Adrian NIZIO, Patryk NOWAK

Asysty: Mateusz NAGOWSKI x 2, Bartosz STEFANIK x 2

PUCHAR THLF 09.02.2020.

I. 4-5 RST ROZTOCZE - ENERGY TEAM 6:7 (3:1)

II. ASTER BIS NAROL - wolny los

Uroczyste wręczenie Pucharów dla Zwycięzców THLF

III. 1 – Z I     OLD BOYS TOMASOVIA - ENERGY TEAM 10:6 (5:3)

IV. 2 – Z II     VALENTINO - ASTER BIS NAROL 8:3 (6:1)

Finał    Z III – Z IV     OLD BOYS TOMASOVIA - VALENTINO 2:10 (0:4)

Uroczyste wręczenie Pucharów dla Zwycięzców Pucharu THLF

Partnerzy

Sponsorzy

Patronat medialny

Facebook

Polub nasz profil i bądź zawsze na bieżąco.